جلسه تقدیر و تشکر از اساتید بمناسبت روز گرامیداشت مقام شامخ معلم و استاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودبار با حضور امام جمعه شهرستان رودبار ، فرماندهی محترم سپاه ، اعضا هیات رئیسه دانشگاه و جمعی از اساتید برگزار گردید. در این جلسه آقای دکتر پرویز رضایی رئیس واحد رودبار ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک روز معلم به تمامی اساتید  و دانش پژوهان عرصه علمی طی سخنانی گفتند: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین دستاورد علمی در کشور محسوب شده و بیش از نیمي از آموز ش عالی را به خود اختصاص داده است. امروز اساتید با آموختن اندیشه های علمی به قشر فرهیخته دانشجو ، علم محوری را باید در کنار تولید علم  که همان منابع درآمدی است سوق بدهند که این همان چیزی است که امروز رویکرد فعلی دانشگاه به سوی آن در حرکت است و آن تکیه به منابع غیر شهریه در قالب دانش بنیان از طریق تولید علم به تولید ثروت است و افزودند استاد کارمند باید درکنار اعضاء هیأت رئیسه برای رسیدن به این منابع در آمدی به دنبال رشته های که منجر به تولید علم است در سایه تلاش همگانی بتوانیم به این جایگاه در آینده نزدیک برسیم.

سپس سخنران جلسه حاج آقا داوودی امام جمعه محترم شهرستان رودبار ضمن تبریک روز معلم و استاد و تسلیت شهادت امام هادی علیه السلام در باب اهمیت علم به حکمت و دانش از نظر جایگاه قرآنی افزودند: از توفیقاتی که خداوند به بشر در سایه تلاش عنایت می فرماید علم است.

 

ایشان در خصوص ابعاد شخصیتی مفسر، فلیسوف و عارف بزرگ شهید مرتضی مطهری گفتند: ایشان از نظر علمی از نوابغ برجسته علمی و فلسفه و استاد مساله یابی و دشمن شناسی بود. ایشان افزودند شهید مطهری با منحرفین و کج فهمان به دین و منافقین با دلیل و برهان به بحث و گفتگوی علمی و منطقی می پرداختندو تفکر انتقادی آنان را با قرآن و احادیث ثابت می کردند که آنان در مقابل منطق علمی شهید مطهری مات و مبهوت می گشتند.

ایشان در پایان اساتید را به ادامه دهنده را ه آن استاد فرزانه پرداخته و افزودند از آثار ماندگار ایشان و از کتب این اندیشمند و فاضل در برنامه های مطالعاتی خود بعنوان اسوه معنوی و علمی قرار دهیم و آنرا به دانشجویان اطلاع رسانی نمائیم